STONEPROTECT CERAMICS AP-40

STONEPROTECT CERAMICS AP-40
STONEPROTECT CERAMICS AP-40
Marka: STONEPROTECT
Kod produktu: CERAMICS AP-40
Dostępność: W magazynie
Cena: 47.97 PLN
Bez podatku: 39.00 PLN

Dostępne opcje


* Pojemność:
Ilość:  
   - LUB -   

STONEPROTECT CERAMICS AP-40 jest alkoholowym preparatem przeznaczonym do zabezpieczania i impregnacji chłonnych, mało chłonnych oraz polerowanych powierzchni mineralnych tj. klinkieru, nieszkliwionych płytek ceramicznych, nieszkliwionego gresu, dachówki ceramicznej, cegły itp. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom i nanocząsteczkom impregnat zarówno wiąże się na powierzchni jak i wnika w głąb do kilku milimetrów. 

Ochrona powierzchni polega na skutecznym zabezpieczeniu przed brudzeniem oraz powstawaniem plam natomiast wnikanie w głąb chroni materię przed zamarzaniem i rozmarzaniem wilgoci wewnątrz, przez co zapobiega erozji. Większość zabrudzeń wymywana jest przez opady deszczu, a okresowe czyszczenie zalecane jest przy pomocy samej wody lub wody pod ciśnieniem. Stosowanie preparatów STONEPROTECT w znacznym stopniu przedłuża estetykę oraz żywotność impregnowanych powierzchni. STONEPROTECT CERAMICS AP-40  nie powoduje zmiany barwy impregnowanej powierzchni niemniej jednak zaleca się przeprowadzenie próby w mało widocznym miejscu.

Sposób aplikacji: Na suchą i czystą powierzchnię nanieść jedną lub dwie warstwy preparatu metodą natryskową (zraszaczem ogrodowym), przez polerowanie, pędzlem lub wałkiem. Pozostawić do wyschnięcia. Zabezpieczona powierzchnia nie powinna mieć kontaktu z wodą przez okres od 2 do 10 godz. Nie aplikować podczas deszczu ani silnego wiatru.

Trwałość: 3 - 5 lat

Wydajność: Od 40 do 100 ml/m² (w zależności od nasiąkliwości).

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:Powered By OpenCart
Chemia24.pl © 2018