Chemia do samochodów

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnej chemii do samochodów. Wszystkie oferowane przez nas środki czystości oraz kosmetyki samochodowe odznaczają się najwyższą jakością i pozwolą na dokładne domycie Twojego auta. Co dokładnie znajdziesz w naszej ofercie?

Chemia i kosmetyki do mycia elementów zewnętrznych samochodu
Pierwszym elementem naszej oferty profesjonalnej chemii do samochodów są środki czyszczące i kosmetyki przeznaczone do mycia elementów zewnętrznych samochodów. Znajdziesz u nas m.in. środki do autodetailingu, czyli dokładnego mycia karoserii, aktywną pianą do samochodów, chemię do czyszczenia felg oraz środki do usuwania owadów z szyb i karoserii. Oferowane przez nas środki czystości do samochodów umożliwiają szybkie rozpuszczenie brudu, dzięki czemu pozwalają na znaczne skrócenie czasu całego mycia. Dodatkowym atutem oferowanych kosmetyków jest ich bardzo duża wydajność oraz łatwość spłukiwania po zakończeniu mycia.

Chemia do czyszczenia wnętrz samochodów
Oferujemy także szeroki wybór kosmetyków i środków czystości przeznaczonych do czyszczenia wnętrz samochodów. Oferujemy m.in. środki do czyszczenia skórzanej tapicerki, nanopowłokę do tapicerki, która dodatkowo chroni cały kokpit oraz elementy plastikowe przed zabrudzeniami, oraz chemię do konserwacji plastików. Dzięki temu, że dystrybuujemy wyłącznie kosmetyki pochodzące od najbardziej renomowanych producentów chemii samochodowej na rynku, jesteśmy w stanie zagwarantować, że wszystkie nasze produkty zapewniają wysoką jakość czyszczenia poszczególnych elementów we wnętrzach samochodów, jednocześnie nie narażając ich powierzchni na działanie agresywnych środków chemicznych.

Wyświetlanie:

Ilość: 12 24 ALL