Chemia do odzieży i sprzętu sportowego

W ofercie sklepu Chemia24 znajduje się bardzo dużo rodzajów profesjonalnych środków czyszczących przeznaczonych do mycia odzieży oraz sprzętu sportowego. Dzięki użyciu oferowanych przez nas preparatów będą Państwo mogli wyczyścić nawet najtrudniejsze plamy z ulubionych ubrań oraz usunąć ślady użytkowania sprzętu sportowego.

Profesjonalne preparaty do czyszczenia ubrań

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór preparatów przeznaczonych do czyszczenia ubrań wykonanych z różnego typu materiałów. Znajdą Państwo u nas m.in. środki czystości przeznaczone do mycia plam i przebarwień ze skóry (także ze skórzanej tapicerki i ze skórzanych butów), preparaty do czyszczenia plam z jeansów, garniturów oraz wielu innych. Oprócz środków myjących oferujemy również preparaty konserwujące, które skutecznie zapobiegną powstaniu podobnych zabrudzeń w przyszłości.

Preparaty do czyszczenia sprzętu i odzieży sportowej

Oferujemy również profesjonalną chemię do czyszczenia odzieży i sprzętu sportowego. Uprawianie każdego sportu na zewnątrz siłą rzeczy wiąże się również powstawaniem na ubraniach i stosowanym sprzęcie trudnych do usunięcie plam i przebarwień. Poprzez zastosowanie oferowanych przez nas preparatów, z łatwością uda się ich pozbyć.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Wyświetlanie:

Ilość: 12 24 ALL