NANOTEC Fresh BioActive Pro

NANOTEC Fresh BioActive Pro
NANOTEC Fresh BioActive Pro
Marka: NANOTEC
Kod produktu: NANOTEC
Dostępność: W magazynie
Cena: 19.90 PLN
Bez podatku: 16.18 PLN

Dostępne opcje


* Pojemność:
Ilość:  
   - LUB -   

NANOTEC Fresh BioActive pro

Biologiczny neutralizator zapachów przeznaczony do usuwania odorów. Zawiera w swoim składzie enzymy i bezpieczne bakterie saprofityczne rozkładające zarówno źródło jak i sam nieprzyjemny zapach. Polecany przy usuwaniu wyjątkowo uciążliwych odorów lub w przypadku miejsc gdzie źródła odorów ciągle się odnawiają (tj. toalety, dworce, sanitariaty, noclegownie, miejsca przewozu i przetrzymywania zwierząt, prosektoria, kontenery na odpady komunalne, zsypy na śmieci itp.).

 

NANOTEC FRESH BioActive pro przeznaczony jest do użytku zarówno w gospodarstwie domowym jak też przez profesjonalne firmy sprzątające. Preparat w znaczny sposób podnosi standardy higieny, stosowany regularnie zapobiega ponownemu powstawaniu odorów. Nie zawiera agresywnych detergentów, mocnych utleniaczy, środków „maskujących” przykre zapachy. Jest bezpieczny i prosty w użyciu.

pobierz kartę produktu  

 

Działanie:

W ciągu paru minut od zastosowania neutralizuje przykre zapachy pochodzenia organicznego m.in. zapachy zwierzęce, zepsutych odpadów spożywczych, zgnilizny i pleśni, dymu papierosowego, zapachy kanalizacyjne, zapach moczu itp. Dzięki aktywnemu działaniu biologicznych enzymów oraz bakterii saprofitycznych preparat działa na powierzchni przez kilka dni od użycia. Wyższa temperatura przyspiesza działanie preparatu.

 

Podłoża:

dywany, tapicerka meblowa, pościel, wnętrza pojazdów, kosze na śmieci, sanitariaty, toalety, miejsca chowu zwierząt, kojce, klatki dla zwierząt, kuwety, ściany i inne materiały budowalne.

 

Dane techniczne:
temperatura pracy:+5 oC do +40 oC
temperatura przechowywania: pow. 0 oC
okres przechowywania: 24 m-ce od daty produkcji
zużycie: w zależności od rodzaju powierzchni od 20 do 50 ml/m2
rozcieńczenia: brak 
 
Sposób aplikacji:
Przed użyciem wstrząsnąć. Zaleca się wykonanie próby na nieeksponowanym kawałku powierzchni.
Nanosić na powierzchnie do momentu lekkiego zwilżenia. W przypadku powierzchni nienasiąkliwych, zaleca się przetarcie powierzchni ściereczką po spryskaniu. Pozostawić do wyschnięcia
 

 

Napisz opinię

Imię i nazwisko:


Opinia: Uwaga: HTML nie jest interpretowany!

Ocena: Zła           Dobra

Wpisz kod w polu poniżej:Tagi:
Powered By OpenCart
Chemia24.pl © 2018