Chemia do domów i ogrodów

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnej chemii przeznaczonej do stosowania w domach i ogrodach. W sklepie internetowym Chemia24 znajdziecie szeroki wybór środków czystości oraz preparatów do impregnacji różnych rodzajów delikatnych powierzchni. Podobnie jak w innych działach naszej oferty, dystrybuujemy wyłącznie produkty pochodzące od najbardziej renomowanych firm na rynku.

Profesjonalna chemia do domów – środki czystości do kuchni i łazienek

Nasza oferta chemii dla domów to przede wszystkim najwyższej jakości środki czyszczące, które umożliwią Państwu skuteczne pozbycie się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Oferujemy m.in. profesjonalne preparaty do czyszczenia kuchni i łazienki, które mogą być z powodzeniem stosowane także w punktach gastronomicznych czy w hotelach, czyli w miejscach szczególnie narażonych na trudne do usunięcia zanieczyszczenia. Oprócz tego oferujemy również płyny i spreje przeznaczone do czyszczenia i zabezpieczania mebli drewnianych oraz mebli tapicerowanych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. profesjonalne środki do czyszczenia tapicerki materiałowej oraz tapicerki skórzanej.

Profesjonalna chemia do ogrodów

Nasza oferta profesjonalnej chemii do ogrodów to przede wszystkim wysokiej jakości środki czyszczące i środki ochronne do pielęgnacji drewna, kamienia oraz materiałów stalowych i chromowanych. Znajdą Państwo u nas przede wszystkim preparaty do zabezpieczania piaskowca oraz impregnacji wapienia, środki do czyszczenia drewnianych tarasów i altanek oraz do polerowania metalowych elementów aranżacji ogrodów.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą chemii do domów i ogrodów. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy także do kontaktu.

Wyświetlanie:

Ilość: 12 24 ALL