Profesjonalna chemia dla gastronomii – HORECA

Każdy przedsiębiorca działający w branży gastronomicznej HORECA doskonale wie, że nieskazitelna czystość jest najważniejszym stawianym przed jego firmą wymaganiem. Korzystając z oferty sklepu internetowego Chemia24 mogą Państwo sobie zapewnić dostęp do najwyższej jakości, profesjonalnych środków czystości przeznaczonych do stosowania w gastronomii.

Chemia do mycia i dezynfekcji punktów gastronomicznych

Oferowane przez nas produkty umożliwią Państwu utrzymanie nieskazitelnej higieny w kuchni. Oferujemy m.in. płyny do czyszczenia i dezynfekcji różnego typu powierzchni (także płyny do pielęgnacji stali nierdzewnej), chemię przeznaczoną do stosowania w profesjonalnych zmywarkach gastronomicznych oraz zwykłe płyny do ręcznego mycia naczyń. Oprócz tego znajdą Państwo u nas także preparaty w postaci płynów do czyszczenia grilla i piekarników, a także płyny uniwersalne.

Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich oferowanych przez nas preparatów do czyszczenia, która sprawia, ze z ich pomocą będą Państwo w stanie pozbyć się nawet najpoważniejszych zabrudzeń!

Wyświetlanie:

Ilość: 12 24 ALL